• Pogotowie 24h. ( Mobilna usługa doraźna, nie objęta umową stałej współpracy. Zapewnia zasilanie w trakcie nieplanowanych przerw zasilania z sieci lub w nagłych wypadkach, wszędzie tam gdzie występuje konieczność zasilania energią. Obejmuje kompleksową obsługę z okablowaniem wraz z paliwem. Usługa zapewnia dostawę i podłączenie oraz pracę agregatu we wskazanym miejscu na wymagany czas lub do momentu przywrócenia zasilania z sieci.)
  • Gwarancja Awaryjnego Zasilania (usługa polegająca na zabezpieczeniu umową współpracy, stanowiącą o rezerwowym dostarczeniu agregatu w określone miejsce w określonym czasie reakcji, na wypadek przerw w dostawie prądu, tych planowanych jak i nie. Umowa obejmuje gwarancje zabezpieczenia w awaryjne zasilanie w każdorazowym przypadku braku zasilania. Ten rodzaj usługi jest najczęściej wybieraną formą długoterminowej współpracy. Kierowana jest ona do przedsiębiorstw, fabryk, galerii oraz instytucji użytku publicznego.

W tej formie współpracują z nami lokalne Centra Zarządzania Kryzysowego jak i Urzędy oraz Gminy.

  • Usługi Agregatem – Generatorem ( usługa polegająca na jednorazowym dostarczeniu energii z generatora w kompleksowej formie. W skład usługi wchodzi pełna obsługa, czyli wynajem agregatu z operatorem, okablowaniem oraz paliwem. Usługa dostawy bezobsługowej energii w tym możliwość dodatkowego oświetlenia, kierowana jest najczęściej do organizatorów imprez okolicznościowych i eventów plenerowych.)
  • Usługi Generatorem Oświetleniowym (usługa polegająca na dostarczeniu oświetlenia za pomocą agregatu z masztem oświetleniowym. Pełna obsługa z możliwością dodatkowego zasilania z tego samego generatora, zapewnia opiekę serwisową a także stałą dostawę paliwa. Najczęściej wykorzystywana na planach filmowych oraz nocnych imprezach plenerowych. Usługa obejmuje możliwość podpięcia wielu masztów oświetleniowych, wolnostojących w sekcje oświetleniowe zasilane z jednego bądź paru generatorów. )
  • Usługi Transportowe (oferta obejmuje transport w dowolne miejsce na terenie kraju. Nasze umowy między partnerami w całym kraju pozwalają na oferowanie atrakcyjnych cen. Usługa oferuje wszelki transport w tym organizację załadunku oraz rozładunku towarów pod wskazaną lokalizacją.
  • Serwis Agregatów – Generatorów Prądotwórczych (Szeroka oferta elastycznie dopasowana do wymogów klienta w oparciu o zalecenia producenta serwisowanego agregatu.)
  • Wynajem Maszyn Budowlanych z Operatorem (kompleksowa usługa obejmująca pełen zakres obsługi klienta, zapewniamy pełną opiekę i komfort wynajmu od stałego serwisu po tankowanie i obsługę wynajętych maszyn.)