Szeroką działalność rozpoczęliśmy od Wypożyczalni Maszyn Budowlanych, w tym bogatej oferty agregatów i generatorów prądu, co pozwoliło wyspecjalizować się w kompleksowych usługach dla klienta.

O nas…

Z czasem ukierunkowując naszą specjalizację, poznaliśmy wiele zagadnień i perspektyw, które dały szersze spojrzenie a zarazem innowacyjne podejście do obecnie świadczonych usług.

Na dzień dzisiejszy można o nas powiedzieć, że jesteśmy firmą specjalistyczną i zajmujemy się kompleksowo problematyką związaną z zasilaniem energią generowaną za pomocą Agregatów – Generatorów Prądotwórczych.

Dodatkowo oferujemy montaż, serwis a także obsługę wszelkich elementów i urządzeń będących składnikami systemu zasilania awaryjnego w tym Serwis Pro, jako kompleksową usługę serwisową – posprzedażową.

Dynamiczny rozwój Eve Energy, przełożył się na konieczność zwiększenia zasięgu oraz oferowanego wachlarza usług. Obecnie jesteśmy inicjatorem, jak również Ambasadorem Ogólnokrajowego Projektu „ POWER TEAM” – Polskie Konsorcjum Zasilania Awaryjnego.

To w oparciu o naszą ofertę oraz współpracę z certyfikowanymi partnerami, pozwala zapewniać szybką, mobilną interwencję dla naszych klientów na terenie całego kraju.

Naszą wiarygodność finansową potwierdzają trzy niezależne instytucje,

BIG, Związek Banków Polskich oraz BIK

O nas…

Awaryjne Dostawy Prądu – Pogotowie 24h. – Zasilanie Awaryjne.

Zapraszamy do współpracy,
Zarząd, Redakcja oraz Team Eve Energy.