O nas

Przez wiele lat konsekwentnie budujemy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty.

Elastyczność, mobilność, dostępność urządzeń 24h, fachowa obsługa, szybkość reakcji, to coś co zdecydowanie nas wyróżnia.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pracujemy w trybie służb ratowniczych 24h na dobę. Nasza standardowa usługa – Pogotowie agregatowe 24h – zapewnia pełną ochronę energetyczną w sytuacjach kryzysowych. Wykwalifikowana Kadra handlowo – techniczna zapewnia możliwość przyłącza oraz napraw instalacji elektrycznych. Dysponujemy własnymi, największymi jednostkami prądotwórczymi w regionie od 2 kW do 2 mW. Ofertę wypożyczalni maszyn prądotwórczych wzbogaca szereg dostępnego wyposażenia dodatkowego tj. rozdzielnie, przewody, najazdy ochronne, powerlocki, zbiorniki ON i inne o jakich informację znajdą Państwo, po przejściu do zakładki „nasza oferta”. Świadczymy usługi zasilania agregatem oraz wynajem sprzętu w kilku miastach w Polsce, w tym w Łodzi, Gdańsku, Koszalinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Katowicach, oraz Wrocławiu. Prężnie działamy także w mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju. Wypożyczane agregaty prądotwórcze to nie jedyne udostępniane przez nas urządzenia. Posiadamy także maszty oświetleniowe niezbędne do pracy po zmroku, małe i super wyciszone jednostki gastronomiczne, agregaty spawalnicze, lawety, nagrzewnice, koparki oraz ładowarki.

W naszej ofercie znajdą Państwo również Usługi tj. montaż, serwis, transport, obsługę wszelkich elementów i urządzeń będących składnikami systemu zasilania awaryjnego w tym Serwis Pro, jako kompleksową usługę posprzedażową.

Naszym celem jest by firma EVE ENERGY była dla wszystkich klientów gwarantem najwyższej jakości dostarczanych urządzeń oraz realizowanych usług.