Pogotowie serwisowe

Największym atutem oferty przygotowanej przez naszą firmę jest jej kompleksowość. Korzystając z naszych usług mogą Państwo nie tylko wynająć lub kupić agregat prądotwórczy, lecz także skorzystać z oferty jaką jest serwis tych urządzeń.

Nasze pogotowie serwisowe świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę. Pomagamy naszych Klientom w sytuacjach kryzysowych – takich jak nagła awaria sieci energetycznej, powstała na skutek przerwy w zasilaniu bądź zjawisk atmosferycznych (np. powodzi czy silnych wiatrów).

Oferujemy zasilanie awaryjne, które obejmuje nie tylko dostarczenie niezbędnego sprzętu (wraz z okablowaniem i paliwem), ale także jego obsługę przez doświadczonego operatora oraz bieżące naprawy.

Pakiety serwisowe

W naszej ofercie znajdują się pakiety w wersji Pro (stały serwis w oparciu o zalecenia producenta) oraz Vip (umowa roczna z wyznaczonym harmonogramem prac). Proponujemy kompleksowy serwis agregatów prądotwórczych, obejmujący zarówno urządzenia na gwarancji, jak i pogwarancyjne. Wykonujemy przeglądy (roczne oraz rozszerzone), przeprowadzamy testy mające na celu sprawdzenie czy agregat działa w sposób prawidłowy oraz zajmujemy się naprawami awaryjnymi i planowanymi (które należy przeprowadzić ze względu na eksploatację urządzenia).

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

  • sprawdzanie szczelności układu paliwowego i wydechowego,
  • kontrolę stanu płynu chłodniczego,
  • sprawdzanie stanu amortyzatorów,
  • sprawdzanie poprawności działania automatyki,
  • czyszczenie prądnicy i silnika,
  • regulacja pasków.

Ponadto Klientom oferujemy także wymianę części agregatów prądotwórczych (takich jak regulatory napięcia, filtry powietrza, oleju i paliwa, ale także silniki oraz prądnice). Nasze usługi dotyczą zarówno przenośnych generatorów prądu, jak i modeli stacjonarnych oraz skierowane są do osób prywatnych czy też różnego rodzaju firm.

Jeśli zauważą Państwo, że agregat działa w sposób nieprawidłowy lub mają Państwo do czynienia z jego awarią, prosimy o kontakt z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby Państwa urządzenie mogło jak najszybciej wrócić do pracy.