Wynajem generatorów prądu

Istnieje naprawdę wiele miejsc, w przypadku których nie mamy możliwości pozyskiwania energii elektrycznej z sieci. Przyczyną takiej sytuacji może być awaria sieci bądź też jej całkowity brak na danym obszarze. Jednak istnieją urządzenia, dzięki którym mamy możliwość poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją. Potrzebują Państwo agregatu prądotwórczego o dużej mocy, który poradzi sobie z zasileniem ogrzewania centralnego, aż do momentu przywrócenia dostawy prądu? A może organizują Państwo imprezę plenerową bądź event na świeżym powietrzu i szukają źródła prądu, do którego podłączyć można wykorzystywane urządzenia elektryczne? Niezależnie od powodu, dla którego potrzebują Państwo generatora prądotwórczego, oferujemy swoją pomoc w tym zakresie.

Nasza firma to doświadczona wypożyczalnia maszyn budowlanych, w ofercie której znajdują się także generatory prądu. Posiadamy modele o mocy wynoszącej od 2kW (która jest wystarczająca do zasilania wielu urządzeń znajdujących się w naszych domach – na przykład telewizora, pralki, komputera czy lodówki), do nawet 1000kW (tego typu agregaty przeznaczone są do bardziej profesjonalnych zastosowań).

Nasze usługi mogą obejmować nagłe przypadki, takie jak udostępnienie zasilania awaryjnego, a także wcześniej zaplanowany, kompleksowy wynajem sprzętu wraz z obsługującym go personelem. Posiadamy generatory prądu, które nie służą nam więcej niż przez 5 lat (z reguły są to urządzenia trzyletnie). Dzięki temu mają Państwo pewność, że udostępniony przez nas agregat będzie cechował się pełną sprawnością oraz zawsze będzie gotowy do pracy. Każde znajdujące się w naszej ofercie urządzenie (a mamy ich około 60 sztuk), jest regularnie serwisowane oraz w razie konieczności – naprawiane.

Posiadamy generatory prądu, które pochodzą od firm, mających doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń, a mianowicie marek Eneria Cat oraz Atlas Copco. W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się łatwe w transporcie modele przenośne, a także podręczne, będące idealnym rozwiązaniem na przykład dla branży cateringowej. Jeśli chodzi o usługę wynajmu wraz z wykwalifikowanym operatorem, to do urządzenia głównego dodajemy także generator zastępczy (na wypadek gdyby podstawowy sprzęt odmówił jednak posłuszeństwa).

Pomagaliśmy naszym Klientom w wielu sytuacjach kryzysowych oraz w momentach, gdy wynajem agregatu był koniecznością. Dlatego poza wypożyczeniem agregatów, służymy Państwu także naszym fachowym doradztwem – podpowiemy jakiego rodzaju urządzenie w największym stopniu spełni Państwa oczekiwania oraz jaka musi być jego moc, aby generator poradził sobie z zasileniem konkretnych sprzętów.

Agregat prądotwórczy to bardzo praktyczne urządzenie, jednak często potrzebujemy go jedynie w sporadycznych sytuacjach. Jeśli mieszkają Państwo na obszarze, w którym awarie sieci energetycznej są rzadkością lub chcą skorzystać z generatora jednorazowo, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Dostarczymy Państwu w pełni sprawny sprzęt, razem z paliwem i wyposażeniem dodatkowym.