Trudno wyobrazić sobie nasze codzienne funkcjonowanie bez dostępu do energii elektrycznej. Wykorzystujemy ją np. do zasilania oświetlenia lub ogrzewania, a także jako siłę napędową różnego rodzaju urządzeń. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy prąd z sieci jest dla nas niedostępny. Wtedy z pomocą przychodzi Państwu nasza firma.

Agregat prądotwórczy to bardzo praktyczne urządzenie (nazywane często małą elektrownią), służące do samodzielnego wytwarzania energii elektrycznej. Jest niezastąpionym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy nagle wysiada nam prąd i potrzebujemy innego źródła energii elektrycznej. Ponadto można z niego korzystać także na kempingu, w tracie prac remontowo-budowlanych czy też w ogrodzie – czyli we wszystkich miejscach, w których nie mamy dostępu do innego źródła energii elektrycznej.

Gdy potrzebujesz energii elektrycznej

Firma Eve-energy specjalizuje się w dostarczaniu Klientom różnego rodzaju jednostek prądotwórczych. Swoje usługi kierujemy między innymi do osób indywidualnych, ale przede wszystkim przedsiębiorstw przemysłowych, lokali gastronomicznych, organizatorów imprez plenerowych oraz firm budowlanych. Ponadto służymy swoją pomocą także w przypadku nagłych awarii sieci energetycznych – spowodowanych warunkami atmosferycznymi, przeciążeniem, czy też innego rodzaju usterkami.

Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, oferuje Państwu urządzenia pochodzące od takich producentów jak CAT Eneria oraz Atlas Copco. Są to firmy mające duże doświadczenie w kwestii zespołów prądotwórczych, dlatego mamy pewność, że produkowany przez nie sprzęt, cechuje się pełną sprawnością oraz gwarancją nienagannej pracy. Oferujemy agregaty prądotwórcze o mocy od 2kW do 1000kW, wśród których znaleźć można jednostki przenośne, podręczne, a także przewoźne. Większość agregatorów, którymi dysponujemy to urządzenia 3 letnie – nie posiadamy sprzętów, które miałyby więcej niż 5 lat.

Kompleksowa oferta

Nasze usługi dostępne są w formie kompleksowego wynajmu wraz z obsługą przez wykwalifikowany personel oraz w opcji wspominanego już zasilania awaryjnego. Prowadzimy pogotowie agregatowe, które oferuje swoje usługi przez 24 godziny na dobę. Pomagaliśmy już w niejednej sytuacji kryzysowej, oferując Klientom nie tylko nasz profesjonalny sprzęt, ale także fachową obsługę i wykonanie wszelkich dodatkowych prac, które umożliwią sprawne dzianie agregatu.

Staramy się dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona Klientów, dlatego usługi wynajmu agregatów prądotwórczych świadczymy w wielu miastach na terenie całego kraju. Z naszych usług mogą skorzystać w szczególności mieszkańcy Gdańska, Koszalina i Bydgoszczy, a także Warszawy, Wrocławia oraz Poznania.

Poza usługami wynajmu proponujemy także wspomnianą obsługę agregatów prądotwórczych oraz sprzedaż, montaż i serwis urządzeń, które wchodzą w skład systemu zasilania awaryjnego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z przygotowaną przez nas ofertą, proponując Państwu swoje doradztwo oraz pełną dyspozycyjność.